Рубрика: Культура

Культура

В ізюмській міській бібліотеці пропонують відео екскурс картинами Гапчинської

Як повідомили редакцію газети "Обрії Ізюмщини" з міської бібліотеки – філії № 1, ізюмчанам в рамках літературно – музичної вітальні «Світ гармонії та краси» пропонується зробити відео екскурс «Галерея щастя» та познайомитись з чарівною та неповторною українською художницею Євгенією Гапчинською
Читати далі...

На Ізюмщині пройшов Всеукраїнський конкурс «Книгоманія-2020»

Як повідомили редакцію газети "Обрії Ізюмщини" з  Ізюмської центральної районної бібліотеки, з метою залучення до читання якомога більшої кількості дітей у бібліотеці відбувся 2-й районний етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія - 2020».

За перемогу у конкурсі змагалися 14 найактивніших читачів сільських …
Читати далі...

Юні ізюмчани отримали сертифікати стипендій міського голови


Сьогодні на нараді міського голови обдарованим дітям   Ізюма  були вручені сертифікати на отримання стипендії міського голови в освітній, спортивній та мистецькій номінаціях.
Відео Костянтина Григоренка.
Читати далі...

Жінок мікрорайону Пісок вітали аматори сцени

У приміщенні Будинку культури «Сучасник»  з нагоди жіночого свята відбувся  концерт, у якому взяли участь таланти Палацу молоді та підлітків «Залізничник».Із  феєричними номерами виступили  солісти В.Ільїнський, Ю.Рісунов, дует Л.Горєлова та О.Євтушок, а  також творчі колективи БК «Сучасник». На завершення  дійства  …
Читати далі...

Жінки, які написали бестселер

Як повідомили редакцію газети "Обрії Ізюмщини  з Ізюмської центральної міської  бібліотеки, в холі  центральної міської бібліотеки діє  книжкова виставка "Жінки, які написали бестселер", де представлені твори  відомих в світі  письменниць Джейн Остін, Людмили Улицької, Агати Крісті, Діни Рубіної,  сестер Бронте, …
Читати далі...

Квіти ізюмчан – Великому Кобзареві

Дев’ятого і десятого березня в Ізюмі тривають Шевченківські дні.  В  освітніх та культурологічних закладах міста  проходять тематичні заходи.
У понеділок  відбулися урочистості з нагоди 206 річниці від дня народження генія українського народу,  талановитого поета й художника.  На центральній алеї парку  …
Читати далі...

Аматорські колективи Ізюма привітали жінок зі святом Весни


У Міському Палаці культури 5 березня відбувся концерт, присвячений Міжнародному  жіночому  святу - 8 Березня. Творчі колективи міста підготували яскраві, захоплюючі виступи до цього свята.
Відео Людмили Господар.
obrii/com/ua…
Читати далі...

В Ізюмі пройшов літературний конкурс на протипожежну та техногенну тематику серед учнівської молоді

Як повідомляється на сайті Управління освіти Ізюмської міської  ради, 29 лютого 29 лютого управління освіти  серед учнів загальноосвітніх закладів  міста був проведений міський етап Всеукраїнського літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди» на протипожежну та техногенну тематику.
Читати далі...

У Лозовій встановлено новий рекорд на Масляну

В Лозовій 29 лютого відсвяткували Масляну. На площі біля Палацу культури для містян влаштували народні гуляння: святковий концерт, конкурс-виставка кращого опудала,  різноманітні ігри та конкурси, продаж ексклюзивних виробів народних умільців Лозівщини. І найголовніше дійство свята -  спалення опудала Зими.
Цього …
Читати далі...