Рубрика: Ізюм

НАГОРОДЖЕНО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ЛІТНЬОГО ФОТОКОНКУРСУ

Протягом липня редакція «Обріїв» проводила конкурс світлин «Наші на пляжі». За умовами потрібно було викласти в Інстаграмі власне фото, зроблене на річці Сіверський Дінець або Червонооскільському водосховищі, з хештегами #нашінапляжі #обріїізюмщини #магазиніграшокбембі. А також відмітити п’ять
Читати далі...

Інформація щодо COVID-19 в Ізюмі станом на 03.08.2020 р.

За даними Комунальних некомерційних підприємств «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ізюма» та «Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері» станом на 10-00  03 серпня в Ізюмській громаді за весь період карантину:

Підтверджено 21 випадків захворювання на коронавірус, з них:
госпіталізовано – 11;…
Читати далі...

Футболісти із Студенка лідирують у Чемпіонаті Ізюмського району

У неділю на сільських стадіонах Ізюмщини пройшли матчі 8 туру Відкритого чемпіонату Ізюмського району з футболу.

Впевнено лідирує  команда зі Студенка, гравці якої виграли вдома (вже всьоме з восьми ігор!!!) у футболістів ""Темпу" з Бригадирівки з рахунком 2:1.

Команда Ізюмської  …
Читати далі...

В Ізюмі помер 12-річний хлопчик, мати заявила, що у нього була ангіна

Зі слів матері, дитина хворіла ангіною. Лікувала сина жінка вдома самостійно. До медичних закладів по допомогу не зверталась.01 серпня о 23:05 до Ізюмського відділу поліції надійшло повідомлення від лікаря про те, що до приймального відділення доставили 12-річного хлопчика без ознак …
Читати далі...

До уваги ізюмчан!

Кабінетом Міністрів України від 22 липня 2020 року № 632 внесено зміни «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», зокрема затверджено Порядок призначенні і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям.

Зазначеним Порядком,  соціальна допомога не …
Читати далі...

Інформація щодо COVID-19 в Ізюмі станом на 31.07.2020 р.

За даними Комунальних некомерційних підприємств «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ізюма» та «Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері» станом на 10-00 31 липня в Ізюмській громаді за весь період карантину:

Підтверджено 18 випадків захворювання на коронавірус, з них:
госпіталізовано – …
Читати далі...

Інформація щодо COVID-19 в Ізюмі станом на 30.07.2020 р.

За даними Комунальних некомерційних підприємств «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ізюма» та «Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері» станом на 10-00 30 липня в Ізюмській громаді за весь період карантину:

Підтверджено 17 випадків захворювання на коронавірус, з них:
госпіталізовано – …
Читати далі...

Ізюмська барахолка

Продам нерухомість

- Будинок  на хуторі Діброва, «Москвич-2140». Контактні телефони: 066-813-93-49; 066-750-95-55. Анатолій.

- Будинок з усіма вигодами і всіма прибудинковими спорудами. Поруч школа №12, дитсадок, автобусна зупинка. т. 066-128-01-02.

- Продам будинок з усіма вигодами в районі Залізничного …
Читати далі...