Рубрика: Изюм

На Харківщині визначили лікарні, що прийматимуть хворих на COVID-19

Про це Depo.Харків повідомили у Національній службі здоров’я України.

За даними НСЗУ, в перелік ввійшли 17 лікувальних закладів, у яких виділено 180 місць ля ізоляції хворих на коронавірус. Загальна кількість ліжко-місць – 4 155, з них інфекційних – 805.

У …
Читати далі...

Кабмін розширив список видів діяльності, дозволених під час карантину

При цьому обов'язковою умовою роботи бізнесу в зазначених секторах є забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, дотримання санітарних і протиепідемічних заходів.

Кабмін розширив перелік дозволених під час карантину видів діяльності, прийнявши зміни до постанови № 211 "Про протидію поширення на території …
Читати далі...

В Ізюмі почали працювати стаціонарні пости з забезпечення карантинних заходів

Карантинно-пропускні пункти розташовані на адміністративних кордонах Харківської, Сумської та Полтавської областей. До роботи на КПП залучені працівники Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій та медики, Державної прикордонної служби.
Стаціонарні пости створені на підставі  рішення Регіональної комісії з

Читати далі...

РУХ АВТОБУСІВ В РЕЖИМІ СПЕЦІАЛЬНИХ РЕГУЛЯРНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА СЛУЖБ ЖИТТЄДІЛЬНОСТІ МІСТА ЗА СПЕЦІАЛЬНИМИ ПЕРЕПУСТКАМИ НА ТЕРМІНЗ 28 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ ДО ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ

МАРШРУТ №1 

Міський Палац культури ІОМЗ Міський Палац культури Примітка
6.00 6.20 6.50 Лише у робочі дні
6.10 6.30 7.00 Постійно
6.20 6.40 7.10 Постійно
6.50 7.10 7.40 Лише у робочі дні
7.00 7.20 7.50 Постійно
7.10 7.30 8.00 Постійно

Читати далі...

Де можна придбати свіжий номер газети «Обрії Ізюмщини»

Упродовж  багатьох років  редакція запровадила продаж газети у роздріб. Ізюмчани помітили, що у багатьох торгових точках є примірники газети "Обрії Ізюмщини". Наразі  ми вирішили надати оновлену  інформацію про ті місця, де можна купити наш часопис, а саме:

  • Оптовий магазин (райспоживспілка)  

Читати далі...

На проспекті в Ізюмі оселилася сова

Мешканці  багатоповерхового будинку по проспекту Незалежності встановили біля  одного з під'їздів будинку  скульптуру сови, як символ мудрості.

Фото Костянтина Григоренко.

 …
Читати далі...