Громадський опір

Читайте также:

Комментариев нет

 1. alekcoK:

  Ні той факт, що дана земельна ділянка відноситься до рекреаційної категорії, ні той факт, що існує розпорядження Обласної ради №370 від 06.09.2007р. "Про заборону…." та навіть відсутність підпису Ткаченка не є перешкодою для подальшого оформлення та отримання данної земельної ділянки в оренду.
  По — перше: рада та адміністрація є різні установи, повноваження яких визначено ЗУ "Про місцеве самоврядування" та ЗУ "Про ….. адміністрації". Тобто, виникає питання-яким чином облрада вирішує питання, що віднесені до компетенції обладміністрації.
  По — друге: прийняте розпорядження про надання спірної земельної ділянки в оренду ЗОБОВ'ЯЗУЄ, як майбутнього орендаря так і майбутнього орендодавця.
  По — третє: ні збори депутатів, ні численні виїзди на місце, ні публичне обговорення не розвязує зазначенної проблеми, оскільки, в даному випадку, вирішити це питання можливо лише через суд.
  Наостанок додам, можливо поки наші депутати та чиновники публічно обговорюють проблему, питання правомірності надання земельної ділянки вирішується в судовому порядку, і не треба бути оракулом, щоб передбачити результат.

 2. гость:

  Мабуть, Ви на боці тих, кому виділені ці ділянки. Бо як може думати людина, яка живе у державі, в якій все роздається "на ліво і на право", не думаючи про завтрашній день. 49 років — та це ж, як кажуть, після нас — кому живому. "Мені зараз не потрібно, бо діти виросли. А онуки і правнуки якось будуть"…. Що залишиться їм, якщо ми у своїй домівці немає ніякого права? Мовчати? А може вже і не дихати. Давайте введемо податок на повітря. А чом би й ні. Який прибуток до скарбнички держави.

 3. Изобличитель:

  Безумовно, що основні питання виникають до Авакова. Але не все так просто. Наприклад, директор ДП "Ізюмський лісгосп" з призвищем Павленко. Чи просто так він підписав договори, хто його про це "просив"? Чи ті люди просто прийшли з вулиці? Такий поважний дядя, з вусами, весь обклеєний грамотами податкової інспекції і такі мерзенні вчинки… Шамрай… Хто, нарешті, задасть цій "видрі" досить конкретні питання по її участь в цій гидоті. Хоча : там де Шамрай — там і гидота. Нарешті, Ткаченко. Немає його підпису. Прикольно, але не переконує. Мав би придумати щось більш оригінальніше.

 4. teran_33:

  Усім мабуть хабарі дали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *