Рубрика: Информер

До уваги одержувачів житлової субсидії!

Як повідомили редакцію Газети "Обрії Ізюмщини" з управління  соцзахисту населення Ізюмської міської ради, 17 квітня 2019 року Урядом прийняте рішення про призначення житлових субсидій з травня 2019 року в автоматичному режимі, тобто без подання громадянами заяв та декларацій.

Для призначення
Читати далі...

Француз намагався вивезти з України старовинні ікони та нагороди

Сьогодні на митному посту «Харків-аеропорт» харківські митники в ході відпрацювання інформації УСБУ у Харківській області, виявили нагороди та старовинні ікони, які громадянин Франції намагався незаконно вивезти з України.

Громадянин Франції, що відлітав рейсом “Харків-Стамбул”, при проходженні митного контролю обрав спрощену …
Читати далі...

На замітку автомобілістам: Скільки коштує оновити запчастини до нового сезону

Близько 8 760 грн потрібно, щоб підготувати свій автомобіль до нового сезону - порахували аналітики OLX. Дорожче за все оновити машину в Харківській області, а найдемократичніші ціни в Одеській. Скільки коштують нові і б/в автозапчастини зараз - статистика платформи за
Читати далі...

Дім за мільйон: оприлюднено ціни на будинки в Україні

4-кімнатних будинків на продаж в Україні найбільше. Середня вартість одного такого - 577 150 грн. Більшість варіантів розташовані в Київській, Дніпропетровській та Одеській області. Всього взимку в країні можна було придбати понад 50 000 об'єктів, зокрема дачі, котеджі, дуплекси тощо.
Читати далі...

Klitschko Foundation запрошує вчителів фізкультури і тренерів секцій на проект «Посилка успіху»

Проект пройде навесні 2019 року. Він навчить вчителів і тренерів методам ефективного викладання спорту та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як у школі, так і поза її межами.

Цього року Klitschko Foundation за підтримки …
Читати далі...

booklya.ua – література для всієї сім’ї

Похід до книжкового магазину стає рідкістю. Життя все більш стає мобільним та залежним від інтернету. Люди надають перевагу покупкам через інтернет, щоб зекономити свій час. booklya – це онлайн бібліотека книжок, в якій можна придбати літературу на будь-який смак.

Тепер
Читати далі...

Лозівська ОТГ стала ще більшою

5 лютого, на засіданні сесії міської ради депутати затвердили рішення про добровільне приєднання територіальної громади сіл Смирнівка та Веселе Смирнівської сільської ради до територіальної громади м. Лозова.
Під час громадських обговорень, які пройшли у Смирнівці 18 січня мешканці більшістю голосів …
Читати далі...

Ізюмські музиканти підкорили «Ритми Серця»

У неділю, 3 лютого,  викладачi Ізюмської дитячої музичної  школи взяли участь у ІІІ фестивалi вокально-iнструментальних ансамблiв "Ритми сердця", який проходив  в пмт Слобожанський Змiiвського району.
Iнструментальний ансамбль викладачiв "Родзинка"  та ансамбль скрипалiв "Бравiссiмо" виступили з великим успiхом.
Галина Шевчук.
Читати далі...

Новини з міст-побратимів

Польське місто-побратим Андрихув перейняло досвід Ізюмської міської ради та запровадило електронний документообіг та голосування під час проведення пленарних засідань ради.
Вперше цьогоріч депутати місцевої ради голосували за допомоги планшетів. А також остання сесія транслювалася в прямому ефірі в мережі Інтернет …
Читати далі...