Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  RSS 2.0
Поиск:
О нас  |  Контакты
Сайт редакции газеты ¨Обрії Ізюмщини¨
ЗАПИТУЙТЕ В МІСЦЯХ ПРОДАЖУ ПРЕСИ ГАЗЕТУ «ОБРІЇ ІЗЮМЩИНИ» №33 ВІД 16 СЕРПНЯ 2018 РОКУ. ЧИТАЙТЕ: ЧИ БУДЕ В УКРАЇНЦІВ ЯКІСНА ПИТНА ВОДА?–Що п'ємо? Хлорний конфлікт; Чи є альтернатива способів очищення? ІНФОЦЕНТР – Святкові заходи до Дня Незалежності; КП «Благоустрій міста Ізюма» визнано компанією року. ДЕПУТАТСЬКА – Вісхан Ісламов: «Як і багато років тому, переконаний, що Ізюм буде визнано найкращим містом України». ЗДОРОВ'Я –Обираємо сімейного лікаря; Не гайте часу, медреформа не обмине. СПОЖИВАЧ – Що і скільки коштує на Ізюському ринку; Про користь меду. ДІМ. САД. ГОРОД – Озима цибуля забезпечить урожай. НАОСТАНОК – Шкільний рюкзачок; Наші конкурси. А ТАКОЖ: новини освіти, культури і спорту та багато іншої цікавої та корисної інформації про життя Ізюма та регіону. ЗАПИТУЙТЕ СВІЖИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ "ОБРІЇ ІЗЮМЩИНИ" В МІСЦЯХ ПРОДАЖУ ПРЕСИ!Размести информацию на медиа-ресурсе obrii.com.ua!!! БАННЕР (кликабельно!) со ссылкой на свой сайт или страницу ; БЕГУЩАЯ СТРОКА (новая услуга) – период показа на ресурсе - два рабочих дня; ВИДЕОПОЗДРАВЛЕНИЕ (видеоклип) – один рабочий день. Подробности по телефонам : (05743) 2-13-45.    | 19.08.2018 | 08:32
reklama
Подписка
Подпишись
Навигация

Календарь
«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

География пользователей
Locations of visitors to this page

Наши друзья
любі друзі

Наш баннер
добавьте себе наш баннер

Наши страницы
мы в facebook мы в Youtube

Логин
Пароль
 
» Чим ОБСЄ допоможе нашій газеті
Раздел: Григоренко Константин | автор: Корреспондент | 31-08-2016, 15:40
"Інститут масової інформації".
Відзначається, що для газети проведуть дослідження аудиторії, збудують стратегію розвитку і навчать співробітників редакції для роботи в нових умовах згідно з законом "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації".
Чим ОБСЄ допоможе нашій газеті Зараз у нас йде процес реформування ЗМІ, і в першу чергу від фахівців хочеться дізнатися про досвід "роздержавлення" ЗМІ в Європі, де це вже проходили, хоча трохи по-іншому - газети в основному приватизували. А ми їм відкриємо завісу реалій роботи в Україні і фінансово-економічні умови. Розраховуємо на підтримку в пошуках способів просування газети і сайту "Обрії Ізюмщини", очикуємо на навчання та втілення інноваційних ідей.
"Інститут масової інформації" в свою чергу відзначає, що для газети проведуть дослідження аудиторії, збудують стратегію розвитку і навчать співробітників редакції для роботи в нових умовах згідно з законом "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації"
 
| | Комментарии (0) |
 

» Пішов за вічну межу Лубченко І.Ф.
Раздел: Григоренко Константин | автор: Григоренко Константин | 17-05-2012, 13:27
Ігор Федорович Лубченко
Українська журналістика, читацький загал, вся прогресивна громадськість зазнала непоправної втрати: на сімдесятп’ятому році життя пішов за вічну межу Ігор Федорович Лубченко, людина широкої душі, активний сподвижник нового і прогресивного. Припинило свій життєвий відлік серце Заслуженого журналіста України. Ігор Федорович належав до когорти людей, які завжди готові були прийти на допомогу, які , не зважаючи на труднощі, відстоювали свою принципову позицію.
Багато років свідомого життя Ігор Федорович віддав журналістиці, пройшовши шлях від відповідального секретаря редакції газети «Шлях Ілліча» на шахті 20-20-біс у місті Шахтарську Донецької області до голови Національної спілки журналістів України, котру він очолював з квітня 1997 року і по квітень 2012 року.Юнацькі роки І.Ф.Лубченка пройшли у придонецькому краї, в місті Ізюмі Харківської області. Тут гартувався його характер. Саме молодечий шал і комсомольський вогник вирізнили чорночубого, красивого юнака з-поміж інших. Після закінчення Ізюмської середньої школи №4, Ігоря Федоровича обирають секретарем комітету комсомолу залізничного училища № 24 (нині це професійний ліцей). А потім доля звела його з журналістами. Слід сказати, що першу замітку до міськрайонної газети «Радянське життя» він написав, будучи учнем. Навчаючись заочно на факультеті журналістики Київського державного університету, Ігор Федорович взявся за непросту на той час роботу відповідальним секретарем газети « Ізюмський паровозоремонтник», водночас плідно друкувався на сторінках міськрайонки.Окремо слід сказати про діяльність І.Ф.Лубченка на посаді секретаря Ізюмського міськкому ЛКСМУ. За його ініціативи в Ізюмі ( а це вперше в Україні) була започаткована факельна хода молоді на гору Крем’янець. Традиція вшановування пам’яті героїв 9 Травня у такий спосіб триває й понині. Проте головним у житті Ігоря Федоровича залишилася журналістика. Про це свідчить і його трудовий лях, і ті посади, які він обіймав упродовж життя. Був завідуючим відділом редакції Харківської обласної газети «Ленінська зміна», інструктором відділу шкіл ЦК ЛКСМУ, завідуючим відділом, заступником редактора газети «Комсомольское знамя», редактором газети «Молодь України», власкором «Учительської газети» та головним редактором газети «Освіта». Як член Національної спілки журналістів України, до якої у 1959 році його прийняли в Ізюмській міській організації спілки журналістів, Ігор Федорович завжди принципово і чесно писав на різні теми життя і робив це, незважаючи на невдоволення владних структур. Таким він був все життя, і особливо останні 15 років, коли відстоював право на свободу слова, боровся проти цензури, відстоював принципи плюралізму.Світла пам'ять про щиру людину, чесного , безкорисного, принципового громадянина України, назавжди збережеться в серцях журналістів України, ізюмчан, котрі знали Ігоря Федоровича Лубченка.
Колектив редакції газети «Обрії Ізюмщини», члени Ізюмської міської організації НСЖУ.
 
| | Комментарии (0) |
 

» Григоренко Константин
Раздел: Григоренко Константин | автор: Отдел Новостей | 2-03-2012, 16:09

   Григоренко
  Константин
 
| | Комментарии (0) |
 

» анонимное письмо в редакцию
Раздел: Григоренко Константин | автор: Григоренко Константин | 22-02-2012, 09:37
Анонимное письмо пришло в редакцию.Мы решили отправить его руководству ИКПЗ.
Посмотрим на реакцию и обязательно вас проинформируем дорогие посетители сайта.
 
| | Комментарии (4) | Подробнее
 

» Створення дієздатних громад призведе до економії бюджетних видатків
Раздел: Григоренко Константин | автор: Григоренко Константин | 10-02-2012, 09:33
обговорюємо Проект Закону «Про об’єднання територіальних громад»,
 
| | Комментарии (0) | Подробнее
 

» про адміністративно-територіальну реформу
Раздел: Григоренко Константин | автор: Григоренко Константин | 1-02-2012, 14:21
Редакторська колонка
По вертикалі чи по горизонталі ?
Редакція газети у своїй роботі часто застосовує таку форму вивчення громадської думки, як опитування. Люди мають можливість оперативно висловлювати своє бачення проблеми, зіставляють позиції різних прошарків населення. Тож не випадково, що в одному із січневих номерів знайшли місце чергові результати опитування на сайті: obrii com. ua під заголовком «Кому належить влада у нашому місті ?»
Слід сказати, що у голосуванні взяло участь більше 50 чоловік: кількість, прямо скажемо, не така вже й велика, але вона дає інформацію для певних роздумів. Так, завдання не ставилося стосовно довіри чи недовіри жителів до міської влади. Цікавило лише, наскільки тісно пов’яні методи вирішення актуальних питань громади з державними структурами. Як з’ясувалося, 50 відсотків користувачів Інтернету зазначили, що реальна влада у місті все ж таки належить облдержадміністрації. Незначний відсоток вони віддали депутатам міської ради та виконавчому комітету і зовсім не отримали голосів квартальні комітети – основа місцевого самоврядування.
Мене як депутата міськради, як редактора газети така статистика насторожила. Все меншим і меншим стає вплив місцевої громади на вирішення актуальних питань в житті міста. Роль самоврядних структур фактично нівелюється.
Зараз говорять про адміністративно-територіальну реформу. У профільному комітету Верховної Ради України зареєстровано три законопроекти «Про об'єднання територіальних громад» ( №9590), «Про концепцію місцевого самоврядування» (№9646) та «Про територіальний устрій України» (№9738). Звертаюся до громадськості й депутатів з проханням уважно вивчити ці законопроекти і взяти активну участь у їх обговоренні.
Взагалі, перед тим, як писати, довелося звернутися до наукової літератури і ознайомитися з основними політичними системами світу. Слід сказати, що Україна за своєю структурою влади більше нагадує Францію. Інші країни Євросоюзу, а також США сповідують принципи розвитку місцевого самоврядування. У багатьох територіальних громад тут більше автономії. Держава надає їм всі фінансові важелі для реалізації делегованих функцій. Тому адміністративно-територіальна реформа і в нашій країні має пройти прозоро із забезпеченням верховенства права та врахуванням громадської думки.
К.Григоренко.
 
| | Комментарии (1) |
 

» Вернется когда-нибудь на Украину Магдебургское право?
Раздел: Григоренко Константин | автор: Григоренко Константин | 7-12-2011, 08:47

Вернется когда-нибудь на Украину Магдебургское право?   Истоки местного самоуправления лежать в далеком 13 веке в городе Магдебурге. Отсюда и название – Магдебургское право, которое распространилось первоначально на города Восточной Германии, а затем на Восточную Пруссию, Чехию, Венгрию, Польшу и Украину.
В основу Магдебургского права легли привилегии, полученные в 1187 году горожанами Магдебурга от архиепископа Вихмана.
Города с Магдебургским городским правом получали самоуправление, налоговый и судебный иммунитет, право собственности на землю, льготы в отношении ремесла и торговли и освобождались от феодальной повинности.
Магдебургское городское право устанавливало порядок выбора властей, их функций, основные нормы гражданского и уголовного права, правила судопроизводства и налогообложения. В течении 14-15 веков Магдебургское право получили украинские города Львов, Луцк, Кременец, Житомир, Чернигов, Полтава, Киев.
Магдебургское право несколько ослабляло зависимость горожан от феодального государства и отдельных феодалов. И таким образом способствовало развитию городов.
Городское право действовало, постепенно теряя свое значение в 18-19 веке . На украинских землях оно вышло из употребления в начале 19 века. (Киев - до 1835 года).
Изюм как административно-территориальная граница впервые упоминается в 1571 году. А 1685 году Изюм становится полковым городом.
ПОДРОБНЕЕ...

 
| | Комментарии (0) | Подробнее
 

» ВЫБОР БЕЗ ВЫБОРА (Парламентские выборы в России.)
Раздел: Григоренко Константин | автор: Григоренко Константин | 30-11-2011, 12:08
4 декабря выборы в Госдуму России.Голосуй не голосуй все равно результат один и тот же-мнение обывателя.
А вот российские социологи с этим мнением не согласны.Эксперты прогнозируют что до Госдумы пройдут 4 партии .Единая Россия наберет по оценкам социологов-53% КПРФ-20%
ЛДПР-12% Справедливая Россия -10%. Кроме этого партии победители добавят в свой зачет голоса проигравших партий.Оппозиция увеличит количество мандатов в сравнении с предыдущим созывом а вот партия власти уменьшит количество народных депутатов с 315 до 262 человек.Ждать осталось не долго .Посмотрим и сравним прогнозы социологов с итоговыми результатами Центральной избирательной комиссии.
 
| | Комментарии (1) |
 


Расписание автобусов Изюм Расписание поездов Изюм Телефонный справочник Изюм
ТОП
Новостей Изюма
» » Барвінківські волонтери облаштували в музеї стенд герої ...
» Жінку засудили за заклики до проведення референдуму
» Дороги Ізюма у білій розмітці
» Подружжя Ярошенків, що мешкають у місті Барвінкове, зро ...
» У Новопскові з'явився мурал
» 9 серпня - День Святого великомученика і цілителя Пант ...
» За перше півріччя 2018 року ПАТ «Харківгаз» отримав зби ...
» В Ізюмі триває капітальний ремонт пішохідного моста
» "Ощадбанк" скоротив свою мережу на Ізюмщині
» Центральна площа Ізюма: минуле й сьогодення

Последние
комментарии
» Написал: Ізюмчанин
В новости : Центральна площа Ізю...
Написал: Александр
В новости : Центральна площа Ізю...
Написал: Читатель
В новости : Центральна площа Ізю...
Написал: Микола
В новости : В Харківській област...
Написал: Людмила
В новости : Увага! Прямий ефір з...


Опрос

Пошту
Мегабанк
Приватбанк
Інтернет
Листоношу
ОщадбанкАрхив новостей
Август 2018 (69)
Июль 2018 (118)
Июнь 2018 (111)
Май 2018 (129)
Апрель 2018 (117)
Март 2018 (128)

Погода


Главная страница  |  Регистрация  |  Вход в почту  |  Статистика  |  Обратная связь
Проект © obrii.com.ua 2009. При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на ресурс обязательна. Создание и поддержка сайта.
 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов