Рубрика: IV-я власть

А в Ізюмі на Соборній — незвичайний артоб’єкт

Старовинну арку при вході  до приміщення редакції газети «Обрії Ізюмщини» увінчала  фігурка  керамічного кота. Журналісти назвали його Тимохою, оскільки  народився в руках  талановитого майстра,  працівника Ізюмської  дитячої художньої школи  імені  С.Васильківського Валерія Тимофійовича Сороки.

Ідея  створення  символу  виникла сама по …
Читати далі...

На Ізюмщині затвердили виборчі округи

У суботу, 5 вересня, пройшли засідання міської  та районної територіальних виборчих комісій. Серед головних питань, які розглядалися у порядку денному, було питання про утворення територіальних  виборчих округів з виборів  депутатів Ізюмської міської  ОТГ та депутатів Ізюмського району.

Міська виборча комісія …
Читати далі...

Обрано найкращі «сонячні світлини»

З 6 серпня по 24 серпня редакція газети «Обрії Ізюмщини» проводила фотоконкурс «Моя сонячна світлина» на краще фото на фоні соняшників, приурочений до Дня Незалежності України.
Участь взяли 78 жителів з різних куточків нашого міста та прилеглих районів.
За правилами

Читати далі...

РЕГІОНАЛЬНІ АКЦЕНТИ ДОСЛІДЖЕННЯ “Як дотримуються інформаційної гігієни у Facebook працівники 20 великих українських компаній”

Дані дослідження

Найкраща інформаційна гігієна у Східній Україні (39%). У цілому по Україні цей показник 53% порушників інформаційної гігієни серед всіх працівників компаній.

Це дані дослідження Facebook-акаунтів співробітників 20 компаній. Його провела волонтерська ініціатива “Як не стати овочем” в рамках …
Читати далі...

Вітаємо з ювілеєм!!!!!!!!!

Шановному  ювіляру  Миколі Трохимовичу Чепкому - 80!

Журавлиним ключем відлітають літа.
Сивина засріблила вже скроні.
Тільки в серці у вашім та струна золота,
Те ж тепло незгасиме  в долонях.
Хай калиною кущ зацвіте у дворі,
Солов’ї защебечуть грайливо,
Хай ще
Читати далі...

Вдячні ізюмчани шанують знаменитого земляка

Минає восьма річниця від  дня, коли пішов у засвіти І.Ф. Лубченко.  На зламі двох тисячоліть Ігор Федорович   відігравав важливу роль у  розвитку сучасної української журналістики. Був ініціатором надання Спілці статусу національної, брав активну участь у підготовці низки законів і нормативних …
Читати далі...